Sina Pırlanta mağaza ağı her geçen gün büyüyor

“Aşka Atılan İmza” sloganıyla yola çıkan ve kısa sürede nihai tüketicinin büyük ilgisini çeken Sina Pırlanta, gelen talepler doğrultusunda mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin birçok noktasında mağaza ağı bulunan Sina Pırlanta, yakın zamanda İstanbul Akbatı AVM ve Fethiye’de mağaza açılışlarına hazırlanıyor.
sina pırlanta

Pırlanta kategorisinin başarılı markası Sina Pırlanta, mağazalaşma atağına geçtiği 2022 yılında, 2 yeni mağazasını daha açmaya hazırlanıyor. İstanbul Akbatı AVM ve Fethiye’de mağaza açılışına hazırlanan Sina Pırlanta’nın gelecek planlarını ve son dönem çalışmalarını Yönetim Kurulu Başkanı Ali Barış Lek anlattı. 

 

“Son yıllarda nihai tüketici tarafından gelen talepler doğrultusunda Türkiye’nin birçok noktasında Sina Pırlanta mağaza sayısını artırma kararı aldık” diyen Ali Barış Lek, yıl sonuna kadar markalarına ve hedef kitlelerine en uygun noktalarda mağaza açılışlarının devam edeceğini söyledi.
Türkiye’nin en seçkin satış noktalarıyla da çalışmalarının devam ettiğini, her geçen gün zincire yeni satış noktalarının eklendiğini anlatan Lek, “Bu konuda oldukça titiz ve seçici olduğumuzu söyleyebiliriz. Bölgelerin en iyi isimleriyle çalışarak markamızı ve ürünlerimizi daha geniş kitlelere duyurmaya devam ediyoruz. Sina Pırlanta olarak iş ortaklarımızla oldukça başarılı bir sinerji yakaladık” dedi.

İhracat çalışmaları hız kazandı

İhracat çalışmalarına da hız kazandırdıklarını anlatan Ali Barış Lek, Dubai’den Meksika’ya, Güney Afrika’dan Almanya’ya kadar oldukça geniş bir ihracat pazarına sahip olduklarını söyledi. İhracat alanında başarılı işlere imza attıklarını bildiren Lek, yurtdışında gerçekleştirilecek olan fuarlara da katılım göstereceklerini, fuarlar için oldukça iyi hazırlandıklarını ve yeni iş birlikleri için heyecanlı olduklarını sözlerine ekledi.

aşka atılan imza