Sina Pırlanta Fuar’da Buray’la Show Yaptı

5-8 Ekim’de CNR Expo’da gerçektirilen IJs fuarında Sina Pırlanta Buray’la Dikkatleri üzerine çekti

Sina Pırlanta x Buray
Her reklam filmiyle dikkatleri üzerine çeken Sina Pırlanta, son reklamını Türkiye’nin en çok sevilen pop müzik sanatçılarından Buray ile gerçekleştirdi. Reklam filmi ilk günden itibaren nihai tüketici bazında büyük beğeni topladı.

İnovatif çalışmaları, zengin ürün yelpazesi ve geniş pazar ağı ile sektörün lider markalarından olan Sina Pırlanta, 2023 yılında yenilikleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kurumsal kimlik yenilenmesine giden Sina Pırlanta, yeni rengi ve yeni logo tasarımı ile oldukça dikkat çekici bir adım attı. Mağazalaşma çalışmalarına da hız kazandıran Sina Pırlanta merkez mağazasını da yenileyerek misafirlerini daha konforlu bir alanda ağırlamaya devam edecek.
Yeni reklam filmi yayında!
Türkiye’nin en sevilen pop sanatçılarından Buray ile yeni reklam filmi eylül ayı itibariyle yayınlanmaya başlandı. Tüm ulusal – tematik kanallarda, radyo programlarında, açık hava reklam alanlarında ve dijital mecralarda hız kesmeden yayınlanan reklam filmleri ilk andan itibaren büyük ilgi toplamayı başardı. Tecrübeli yönetmen İrfan Yıldırım önderliğinde yayınlanan reklam filmi, 3 gün boyunca oldukça kalabalık bir ekiple başarıyla gerçekleşti.