KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDE KAZANILAN YARIM ASIRLIK GÜVEN,GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE DE YANSIDI…

Naim Gençoğlu, Elmas Kule Etap 2’nin satışında %70’i yakaladı…

 

Naim Gençoğlu, 15 Şubat 2022 tarihinde satışa açtığı yeni projesi Elmas Kule Etap 2’nin inşasına start vermesiyle birlikte %70’lik satış hacmini yakalamış oldu.
Bu hızlı satışın arkasında, kuyumculuk sektöründe kazanılan yarım asırlık güvenin, gayrimenkul sektörüne de yansımış olması yatıyor.

Grup, Elmas Kule ile entegre şekilde faaliyete geçecek olan Etap 2’de birleşebilir nitelikte 50 metrekarelik atölyeler planlayarak, her bir firmanın ihtiyacını bire bir karşılayabilen bağımsız bölümler üretiyor. Haziran 2024 olarak belirlenen teslim tarihini ise olabildiğince geriye çekmek için gerekli çalışmaları sürdürmeye devam ediyor.

Naim Gençoğlu’nun konu ile ilgili açıklamaları şu şekilde oldu,

“Sanayi İmarı” bu işteki olmazsa olmazımız…

Sektörümüzün en önemli yapı taşı olarak gördüğümüz imalatçılarımızı zor duruma sokmak istemediğimizden, sadece sanayi imarı olan kısıtlı bir alanda atölye bloğu üretiyoruz. 

Bunun aksini yapacak bir yaklaşıma sahip değiliz. Karşılıklı güven de işte bu gibi durumlarda; yapılan veya yapılmaması gereken hamleler ile oluşuyor. Doğru olan eğer yapmamaksa, çok net bir şekilde söylemeliyim ki, biz yapmayız!

“İnsan Sağlığı” ve “Güvenlik” konularında çok hassas davranıyoruz…

Her iki projemizi de geliştirirken “insan sağlığını” ve “atölyelerin güvenliğini” üst seviyede tutabilmek için sadece geçmiş deneyimlerimize bağlı kalmıyor, her bir konu hakkında ayrı ayrı üst düzey danışmanlıklar alıyoruz. Her ne kadar öncü bir firma olarak görülsek de, biz de her gün yeni bir şey öğreniyoruz ki bunun sınırı kesinlikle yok. 

Aldığımız her yeni bilgiyi kendimize ve projelerimize artı değer katacak şekilde ilmik ilmik işliyoruz. Zamanın getirdiği yeni teknolojiler, iş yaptığımız tüm dallarda avantaj olarak kullanmaya çalıştığımız yeniliklerdir. Biz grup olarak yeniliklere sürekli yatırım yapıyoruz. Doğru gördüğümüz her bir detayı yol haritamıza koyarak aslında kendimize de yatırım yapmış oluyoruz. Bu yönümüzü iyi tanıyan birçok kişi zaten bizimle birlikte ilerliyor.