Tasarımlara yön verecek yeni bir marka REGAL MOUNTİNG

Tasarımlara yön verecek yeni bir marka REGAL MOUNTİNG

Uzun yıllardır NEV Kuyumculuk adı altında süregelen toptan ve perakende tecrübe ve birikimiyle Sn. Mustafa Gürşen yeni markası REGAL Mounting ‘i Voir Magazin’e anlattı.

Regal Mounting, yeni bir marka olarak tüketicisiyle buluşuyorMarka hakkında bilgi alabilir miyiz?
Regal Mounting yeni bir marka olmasına rağmen çok uzun yıllardır toptan ve perakende markası olan NEV Kuyumculuk bünyesinde kurduğumuz yeni bir markamız. Temel hedefimiz Regal Mounting markamızı da tıpkı Nev markamızdaki gibi her daim yeni ve güncel tutarak, sektörde birbirinin tekrarı olan tasarımlardan sıkılan mücevher üreticileri ile buluşabilmek.

Hizmetleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz?
Biz Regal olarak tasarımdan üretime tüm aşamaları kendi bünyemizde çözümleyen, tam donanımlı bir markayız. Tasarım ve 3D çizim ile başlayan üretim sürecimiz kendi atölyemizde devam ediyor. Bu sayede tasarım hizmeti alma imkânı olmayan daha küçük, butik markalar da Regal ile tasarım ürünlere ulaşabiliyor ve kendi dizaynlarını çıkarabiliyor.

Ağırlıklı olarak üretiminizde modern tasarımları görüyoruz. Regal’in tarzını bir de sizden dinleyebilir miyiz?
Her ne kadar sektörde alışılmış modellerin hızlı gittiğine, tüketicinin yeniliklere karşı mesafeli olduğuna dair genel bir intiba olsa da bizler bunun aksini düşünüyoruz. Güncel ve modern tasarımlar her geçen gün daha çok ilgi görüyor. Tabii bunda mücevher kullanan yaş grubunun, tarzının değişmesinin, sosyal medya ve internet aracılığıyla dünya trendlerine ulaşmanın hızlanmasının da çokça etkisi var. Regal özgün ve modern tasarımları ile sektördeki bu ihtiyacı şimdiden karşılamaya başladı. Suyolu, tektaş gibi klasik modellerimiz olsa da en güzel geri bildirimleri özgün tasarımlarımızda alıyoruz.
Tasarımlarınızı, hangi kriterlere göre hayata geçiriyorsunuz, Z kuşağının pırlanta ve renkli taşlara ilgisi nasıl?
Z kuşağı özellikle stili ile kendini ifade etme konusunda oldukça başarılı. Stillerinde modern parçaları, vintage aksesuarlarla kombinlerken birçok parçayı da üst üste bir arada kullandıklarını görüyoruz. Renkli olan her şeye olduğu gibi renkli taşlara da müthiş ilgi gösteriyorlar. Bizim tasarımlarımız da hem renkli taşlar ile hem pırlanta ile kombinlemeye uygun, modern çizgiler taşıdığı için Z kuşağı tarafından çok sevilen modellerimiz mevcut.

Yeni yıl ile birlikte Regal için karşımıza çıkacak yenilikler nedir?
2022 yılında katıldığımız yurt içi fuarlarda mücevher üreticilerinden çok olumlu geri bildirimler alıp süregelen iş ilişkileri kurduk.
Yeni yılda da yeni koleksiyonlar ile ürün çeşitliliğimizi arttırarak hem yurt içinde hem de yurt dışında daha çok mücevher üreticisine ulaşmak istiyoruz. Özgün tasarımlarımızı üretirken kaliteli işçiliğimizden taviz vermezken, termin sürelerine de gösterdiğimiz özen sayesinde kusursuz bir süreç sunmayı hedefliyoruz.

Klasik suyolu, tektaş gibi modellerin yanı sıra, özgün ve modern tasarımlarımızı da mücevher üreticileri ile buluşturarak her birine kendi yorumlarını katabilecekleri tasarımlar sunuyoruz.
Her vitrinde tüketicinin karşısına çıkan birbiri ile aynı, sıradan modeller yerine özgün tasarımlar arayan mücevher üreticileriyle REGAL Mounting’de buluşmayı hedefliyor, modern ve güncel tasarım çizgimizi, özenli ve kaliteli işçiliğimiz ile bir arada sunuyoruz.

 

A New Brand to Shape the Designs REGAL MOUNTİNG
With his long years of experience and knowledge in wholesale and retail under the name of NEV Jewellery, Mr. Mustafa Gürşen told about his new brand REGAL Mounting to Voir Magazine.

Regal Mounting is meeting with its consumers as a new brand. Can we get information about the brand?
Although Regal Mounting is a new brand, we are a new brand that we established within New Jewelry, which has been a wholesale and retail brand for many years. Our main goal is to keep our Regal Mounting brand always new and up-to-date, just like our Nev brand, and to bring it together with jewelery manufacturers who are bored with repetitive designs in the industry.

Can we get information about your services?
As Regal, we are a fully-equipped brand that analyzes all stages from design to production within our own structure. Our production process, which starts with design and 3D drawing, continues in our own workshop. In this way, smaller, boutique brands that do not have the opportunity to receive design products with Regal and create their own designs.

We mainly see modern designs in your production. Can we listen to Regal’s style from you?
Although there is a general impression that the conventional models in the sector are moving fast and that the consumer is distant from innovations, we think otherwise. Current and modern designs are attracting more and more attention every day. Of course, the age group that uses jewellery, the change in style, and the acceleration of reaching world trends through social media and the Internet have a lot of influence on this. Regal has already started to meet this need in the sector with its original and modern designs. Even though we have classic models such as watercourse and solitaire, we receive the best feedback in original designs.
According to which criteria do you implement your designs, how is the Z generation’s interest in diamonds and colored stones ?
Generation Z is particularly sucessful in expressing themselves with their style. While combinig modern pieces with vintage accessories in their styles, we see that they use many pieces one after the other. They show great interest in colored stones, as they do in everything colored. We have models that are very popular with the Z generation because our designs have modern lines that are suitable for combination with both colored stones and diamonds.

What are the innovations that we will se efor Regal with the new year ?
In the domestic fairs we attended in 2022, we received very positive feedback from jewelery manufacturers and established two ongoing relationships. In the new year, we want to reach more jewelry manufacturers both in Turkey and abroad by increasing our product variety with new collections. While we do not comprise on our quality workmanship while producing our original designs, we aim to offer a flawless process thanks to the attention we show to deadlines.
In addition to such as classical watercourse and solitaire, we bring our original and modern designs together with jewelery manufacturers and offer designs that each can add their own interpretations to.
We aim to meet at REGAL Mounting with jewelery manufacturers who look for unique designs instead of the same, ordinary models that appear in front of the consumers in every showcase. We offer together.buluşmayı hedefliyor, modern ve güncel tasarım çizgimizi, özenli ve kaliteli işçiliğimiz ile bir arada sunuyoruz.