Ariş Pırlanta, Yakut Tasarımları ile Göz Kamaştırıyor

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta, kırmızıdan ilham alarak hazırladığı yakut koleksiyonu ile yeni yılda şık olmak isteyenlere ihtişamlı tasarımlar sunuyor.

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta, yeni yılın rengi kırmızıdan ilham alarak hazırladığı yakut koleksiyonu ile yılbaşı gecesini ihtişamlı karşılamanız için birbirinden şık tasarımlar sunuyor. Yaşamın, aşkın ve tutkunun rengi kırmızının benzersiz yansımalarını sergileyen koleksiyonun her biri özenle hazırlanmış parçaları ile hayranlık uyandırıyor.


Yılbaşı gecesi ışıltınız ile gözler üzerinizde olacak


Tutkulu aşkların canlılığın simgesi yakut, yeni yılda ilişkilerinizdeki bağı güçlendirirken, her zamankinden enerjik, güçlü ve ışıltılı hissetmenizi sağlayacak. Mücevher taşları arasında en çok tercih edilen yakut, Ariş Pırlanta tasarımları ile öne çıkıyor. Koleksiyonda yer alan benzersiz ve şık tasarımlarından birisi mutlaka size hitap edecek. Bu özel gecede ışıltınız ile tüm gözleri üzerinize çekeceksiniz.
Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Yakut Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.

Ariş Pırlanta Captivates with Ruby Designs

Ariş Pırlanta, the leading brand in jewelry, presents a stylish collection inspired by the color red for the new year, allowing you to welcome the New Year’s Eve in grandeur with meticulously crafted ruby designs. Each piece in the collection showcases the unique reflections of the color red, symbolizing life, love, and passion.

Your New Year’s Eve will shine with your radiance.


Ruby, the symbol of passionate love, strengthens the bond in your relationships in the new year, making you feel more energetic, powerful, and radiant than ever before. Among the most preferred gemstones, ruby stands out with Ariş Pırlanta designs. One of the unique and stylish designs in the collection will surely appeal to you. On this special night, you will captivate everyone’s attention with your radiance.

Ariş Pırlanta’s “Real quality at the right price” approach, dozens of stylish designs in the Ariş Ruby Collection, and all its products are available at www.arispirlanta.com and Ariş stores. You can also follow all of Ariş’s collections and surprises on their Facebook page (Ariş Pırlanta Sanatı) and Twitter page (ArisPirlanta).

Ariş Pırlanta Görselleri