VOIR

THEONE3D(NOKTA MODEL) SEKTÖRE HIZLI GİRDİ

THEONE3D, Kuyumculuk Sektörü İçin İki Yeni 3D Yazıcı Reçinesi ve Devrimsel Bir 3D Yazıcı Modelini Piyasaya Sürdü
Piyasaya yeni giriş yapan THEONE3D, kuyumculuk teknolojilerinde yenilikçi çözümler sunmaya başladı. Şirket, hem DLP hem de LCD 3D yazıcılar için geliştirilmiş iki yeni reçine; Jaguar ve Lion’ı ve aynı zamanda sektördeki en yeni gelişme olan yeni nesil bir 3D yazıcıyı piyasaya sürdüğünü duyurdu. Jaguar reçinesi, esnek yapısı sayesinde kuyumcuların en zor modellerde bile taş dizimini kolaylaştırırken, Lion reçinesi düşük enerji ihtiyacı ile hızlı baskı imkanı sunuyor. Her iki reçinenin de mum kalitesinde altına dökülebilir olmaları ve kolay taş dizilmine olanak tanıması, bu ürünleri pazarın öne çıkan çözümleri arasına sokuyor. Ek olarak, THEONE3D kendi ismini taşıyan yeni nesil bir 3D yazıcıyı da tanıttı. Bu yazıcı, 22cm x 13cm baskı alanı ile her tür takı modelini desteklerken, N-Cloud bağlantısı sayesinde kullanıcılarına binlerce model erişimi ve baskı imkanı sunuyor. Rakiplerine kıyasla çok daha uygun fiyatlı olan bu yazıcı, 3D teknolojiyi ve modelleri en küçük atölyelere bile ulaştırarak sektördeki erişilebilirliği artırıyor. THEONE3D Pazarlama Müdürü Yusuf Shahabi, şirketin kuruluşu ve yeni ürünler hakkında şunları söyledi: “THEONE3D olarak, sektöre yeni bir soluk getirmek ve kuyumculuk sektöründeki her ölçekteki işletmeye yenilikçi çözümler sunmak amacıyla yola çıktık. Yeni nesil yazıcımız ve geliştirdiğimiz reçineler ile atölyelerdeki iş akışını büyük ölçüde iyileştiriyor, kuyumcuların daha verimli ve yaratıcı olmalarını sağlıyoruz.”
THEONE3D “Entered the industry swiftly.” THEONE3D, “For the jewelry sector, it released two new 3D printer resins and a revolutionary 3D printer model.”
THEONE3D, the newcomer to the market, has begun offering innovative solutions in jewelry technologies. The company announced the release of two new resins developed for both DLP and LCD 3D printers; Jaguar and Lion, as well as the latest generation 3D printer in the industry. The Jaguar resin facilitates stone setting even in the most intricate models for jewelers with its flexible structure, while the Lion resin offers fast printing capability with low energy consumption. The fact that both resins can be cast in gold with wax-like quality and enable easy stone setting places these products among the leading solutions in the market. In addition, THEONE3D introduced a new generation 3D printer bearing its own name. With a printing area of ​​22cm x 13cm, this printer supports all types of jewelry models, while offering users access to thousands of models and printing capabilities through N-Cloud connection. This printer, which is much more affordable compared to its competitors, increases accessibility in the industry by bringing 3D technology and models to even the smallest workshops. Yusuf Shahabi, Marketing Manager of THEONE3D, said the following about the establishment of the company and its new products: “At THEONE3D, we set out to bring a new breath to the industry and offer innovative solutions to businesses of all sizes in the jewelry sector. With our new generation printer and the resins we developed, we greatly improve workflow in workshops, allowing jewelers to be more efficient and creative.”
Exit mobile version